Küp Küp Zeka Geliştirici Set


Küp Küp Zeka Seti

Oyun ile zekanı geliştirmek mümkündür. Küp Küp Zeka Seti ile zekanın 3 boyutlu düşünme becerisini geliştirmek arzulanmıştır.

Fiyat = 89.99 TL

Sipariş Ver

Set İle İlgili Resimler

1- Sudoku        

2- Amiral Battı

3- ABC Kadar Kolay

4- Apartmanlar

5- Tic Tac Toe

Küp Küp

Küp Küp Zeka Seti

Küp Küp Zeka Seti  içinde birçok oyun barındırmaktadır. Öncelikli oyunların başında Sudoku, Apartmanlar, Tic Tac Toe, ABC Kadar Kolay, Amiral Battı Oyunları vardır.

Küp-Küp Zeka Seti ile bu oyunların yanında Kaç Adet Küp, Sütunlardaki Küp Sayısı, Küp Oluştur, Küplerle Şekiller Yapma, Küple İlgili Zeka Soruları yer almaktadır.

Küp-Küp Zeka Setinin içerisinde 40 adet 2,5cmX2,5cmX2,5cm ebatlarında 40 adet küp bulunmaktadır. bu küpleri kullanarak onlarca oyun oynayabilir kendi oyunlarınızı oluşturabilirsiniz.

Küp-Küp Zeka Setinin içerisinde saydığımız tüm oyunların nasıl oynandığını anlatan 32 sayfa kitapçık bulunmaktadır.

Küp-Küp Zeka Setinin içinde 2 adet pvc oyun kartı vardır. bu kartlarla Sudoku, Apartmanlar, Tic Tac Toe, ABC Kadar Kolay, Amiral Battı Oyunları oynanmakta hatta keçeli kalem yardımıyla kendi oyunlarınızı kendiniz yazıp oynayabilirsiniz. Hatta rakibinize kendi hazırladığınız oyunu verip yapmasını söyleyerek müsabaka haline getirebilirsiniz.

Küp-Küp Zeka Seti ile küplerle dilediğiniz gibi üç boyutlu şekiller yapıp becerinizi geliştirebilirsiniz.

Küp Küp Zeka Setinin 1. setten zeka geliştirici oyunlar setinden farkı üç boyutlu düşünme becerisi geliştirebilmesidir. 1. setimize gösterdiğiniz ilgide memnuniyet duyduk ve Küp-Küp Zeka Setini geliştirdik. Küp-Küp Zeka Setinin sizler için faydalı olacağı düşüncesindeyiz. Küp-Küp Zeka Seti ile  iyi vakit geçirecek hem de üç boyutlu düşünme becerinizin gelişecektir.

Zeka Geliştirici Oyunlar Seti ve Küp-Küp Zeka Setinin uygulandığı okullarda öğrencilerde zekalarının geliştiği ve ders başarılarının buna bağlı olarak arttığı gözlenmiştir. bu okullardaki memnuniyet diğer okullara da yansıdı ve bu setlerin okullardaki öğrenci başarısının arttırdığı gözlemlendi.

Küp-Küp Zeka Setinin kişiyi bilgisayar, tablet ve televizyon alışkanlıklarından da uzaklaştırdığını gördük. Bu tür zeka oyunları ile ilgilenen kişilerin daha çok bu tür etkinliklerle ilgilendiği ve bunlardan zevk aldıkları için sanal dünya ile bağlarını kopardıkları görülmektedir.

Küp Küp Zeka Seti 7’den 70’e her yaş grubu için önerilmektedir.

Küp Küp Zeka Seti ile hem zekanızı hem de başarınızı arttırabilirsiniz.